מרפאת שיניים לחולים בסיכון גבוה

בית / מרפאת שיניים לחולים בסיכון גבוה

רפואת שיניים לחולים בסיכון במרפאת שיניים מומחים בכרמיאל.
במרפאה שלנו מתבצעים כל טיפולי השיניים לחולים מורכבים.

היתרון בביצוע טיפולי שיניים לחולים בסיכון במרפאה פרטית ולא בבית חולים הוא ברור. במרפאה הטיפולים מתבצעים על ידי אותה הרופאה (כמובן שאני), ללא חשיפה לזיהומים מיותרים כמו בבית החולים, אווירה אינטימית ושקטה (במהלך הטיפול אני מקפידה שחדר ההמתנה יהיה ריק).

אנו מתחייבים לעמוד בזמנים, ניתן לקבוע חלק מהתורים לשעות אחר הצהריים וכמובן יש חניה בשפע.

המרפאה מצוידת בציוד החייאה מתקדם, כולל דפיברילטור אוטומטי. אני עוברת השתלמות החייאה מתקדמת (ACLS) מדי שנתיים והצוות עובר קורסי ריענון החייאה ע"פ דרישות משרד הבריאות.

טיפולי שיניים לחולים בסיכון גבוה

בפגישה הראשונה מתבצעת התאמה בין המצב הרפואי הכללי לבין המצב בחלל הפה.

אנו עוברים ביחד על רשימת האבחנות והמחלות מהן סובל המטופל וכן על רשימת התרופות. לכן, חשוב להביא לפגישה רשימה מסודרת (שלרוב ניתנת ע"י רופא המשפחה) של כל התרופות אותן נוטל המטופל, כולל סיכומי אשפוז – מהשנה האחרונה.

מסתכלים על המצב בחלל הפה – שיניים ורקמות רכות וכן על צילומי הרנטגן אותם מביא המטופל (יש להביא לפגישה הראשונה צילום פנורמי עדכני, לפחות מחצי השנה האחרונה).

ביחד, מחליטים על תכנית טיפול דנטלית המתאימה למטופל מבחינת מצבו הרפואי (וכן, גם מצבו הכלכלי). למשל, האם ניתן או לא ניתן לבצע השתלות שיניים, האם תותבות נסמכות שתלים הן פתרון שמתאים למצב יותר מאשר שיקום קבוע, האם לשמר שיניים מסוימות או דווקא להעדיף את הוצאתן.

אני נוהגת להתאים למטופל תכנית היגיינה אוראלית שתשמר את תוצאות הטיפול בצורה המיטבית: התאמת תדירות הפגישות אצל השיננית, התאמת מברשת שיניים (חשמלית או ידנית), התאמה של סוגי משחות השיניים על פי מצב ריריות חלל הפה, התאמה של תכשירים שונים ושטיפות פה שונות להקלה על יובש פה ולמניעת הידרדרות המצב הדנטלי.

יחד עם הרופאים המטפלים – רופא המשפחה, קרדיולוג, אונקולוג או כל רופא אחר, מחליטים על התאמת הטיפול הרפואי הכללי לתכנית הטיפול בשיניים.

למשל, שינוי תכנית אינסולין כאשר מתוכננות עקירות שיניים, ייעוץ לגבי טיפול במדללי דם, התאמת טכניקת הטיפול בשיניים למטופלות ולמטופלים הנוטלים תרופות לחיזוק העצם, החלטה על צורך בטיפול אנטיביוטי מניעתי לחולי לב מסוימים ועוד.

רק אחרי כל התיאומים הנ"ל ניתן להתחיל בבטחה בתכנית הטיפול, שבסופה תצאו מהמרפאה עם חיוך רחב ובבריאות שלמה.

חברי קופת חולים מכבי?
טיפולי שיניים לחולים מורכבים ובהרדמה כללית – באסותא רמת החייל ת"א.
לתיאום תור נא לצלצל לטלפון של מוקד מכבידנט

* משתייכים לקופת חולים אחרת? צרו אתנו קשר ישירות בטלפון: 072-3943212

תפריט נגישות

למידע וייעוץ מקצועי