השתלות שיניים בכרמיאל

בית / השתלות שיניים בכרמיאל

אתם ניצבים בפני שאלה משמעותית מאוד והיא האם לבצע השתלת שיניים, מה סיכוי ההצלחה, מה הסיכונים, מה היתרונות והחסרונות, מה החלופות הקיימות וכיצד מתבצע התהליך?

בשורות הבאות תקבלו מידע נרחב מפי רופאת שיניים מומחית לרפואת הפה אודות השתלות שיניים: נקודות חשובות להצלחת הטיפול, אילו טיפולים הוכחו כבעלי סיכויי הצלחה גבוהים, איך מתבצע התהליך, כיצד ישפיעו איכות השתלים וגם האם כדאי לחפש קיצורי דרך?

בנוסף, מרחיבה ד"ר טל ברג על השתלות שיניים אצל רופא מומחה ועל הצורך בטיפול מיוחד לחולים אשר נחשבים בקבוצת סיכון גבוהה יותר.

אנחנו מאחלים לכם קריאה נעימה ומודים לכם על הסבלנות.

 

כל מה שרצית לדעת על השתלות שיניים

שתל דנטלי הוא בורג טיטניום המוחדר אל עצם הלסת ומשמש יסוד לבניית כתר במקום שן חסרה, בתהליך אותו אנחנו מכירים בשם השתלת שיניים.

כאשר מקפידים על כללי השתלת שיניים ברורים, אחוזי ההצלחה של היקלטות השתלים נחשבים גבוהים ומגיעים ל – 95%. אורך החיים של שתל דנטלי, אם מקפידים על תחזוקה נכונה, הוא בממוצע 10 שנים.

לא כל אחד מתאים לביצוע תכנית טיפול הכוללת שתלים דנטליים.

יש מספר מצבים שבהם אחוז הקליטה של שתלים דנטליים הוא נמוך משמעותית:

סוכרת לא מאוזנת, עישון, נוכחות של מחלת חניכיים פעילה, יכולת תחזוקה (צחצוח שיניים וביקורים אצל שיננית) נמוכה ומחלת רקע קשה פעילה (כמו למשל סרטן מסכן חיים) הם הפקטורים שבנוכחותם כדאי לשקול לוותר על הפרוצדורה.

עישון למשל, מוריד את סיכויי ההיקלטות של שתלים דנטליים ב – 50%.

החדרת השתל הדנטלי אל עצם הלסת היא פעולה ניתוחית, הדורשת הבנה של כללי השיקום על גבי השתלים, הבנה של האנטומיה של חלל הפה ומיומנות כירורגית גבוהה.

הכנה להשתלות שיניים

לעיתים, נדרשות פרוצדורות מכינות על מנת לעמוד באותם הכללים של השתלות שיניים:

  1. אוגמנטציה באמצעות עצם סינטטית  – בנייה או השלמה של חוסר עצם ברמה קלה.
  2. קצירת עצם ("בלוקים") מאזורים אחרים בלסת אל האזור בו אנו מעוניינים למקם את השתל, כאשר יש חסר משמעותי של עצם.
  3. הרמת סינוס – מילוי חלק מהסינוס המקסילרי בעצם סינטטית מתוחמת היטב על מנת לאפשר יצירת עצם חדשה ובריאה שתהיה טובה לקליטת שתלים.

במרפאתנו, מבוצעים כל סוגי הניתוחים – הן ברמת הכנת הלסת להחדרת השתלים והן החדרת השתלים ללסת, על ידי כירורג פה ולסת מומחה ברמה ומיומנות הגבוהים ביותר.

 

השתלת שיניים בלסת עליונה

ביצוע שתלים דנטליים בלסת העליונה עם הרמת סינוס מימין ומשמאל, והחדרת שתלים דנטליים בלסת התחתונה מימין עם אוגמנטציה באמצעות עצם סינטטית

 

אם אתם נדרשים לבצע אחת מהפרוצדורות הללו אז רצוי שתחפשו את רופא השיניים המקצועי ביותר עבורכם. מדובר על הליכים רפואיים מורכבים הדורשים רמת מיומנות גבוהה מאוד מצד הרופא המטפל.

איכות שתלים דנטליים

אנחנו במרפאת טל ברג מקפידים על ביצוע השתלות שיניים בכרמיאל באמצעות החומרים האיכותיים ביותר.

השתלים הדנטליים בהם אנחנו משתמשים הם היקרים ביותר מאחר והם האיכותיים והעמידים ביותר. מדובר על שתלים לשיניים שעברו מחקרים ארוכי שנים וקיבלו אישורים קפדניים ותווי תקן על ידי הגופים המשמעותיים ביותר בענף רפואת השיניים.

אנחנו מאמינים בלב שלם כי שימוש בחומרים הטובים ביותר יוביל לחיסכון עתידי מאחר ואלה יהיו עמידים יותר ויצריכו מעט מאוד התעסקות וטיפולים עתידיים.

לכן, בבואכם לבצע השתלת שיניים כדאי לשאול את רופא השיניים באילו שתלים הוא משתמש ולא להתפשר על איכותם.

השתלות שיניים – לפי הכללים ובלי קיצורי דרך

אנו מקפידים על ביצוע שתלים דנטליים על פי כל הכללים. אין ניסים ונפלאות ובטח שלא "ביום אחד".

אנחנו במרפאת השיניים בכרמיאל של טל ברג מבצעים השתלות שיניים איכותיות ללא הבטחות שווא או יצירת אשליות ופנטזיות שאינן מחוברות למציאות על ידי התאמה מלאה של תכנית הטיפול למצבו הבריאותי של המטופל.

אנחנו שמים דגש רב על הצורך לאפשר ריפוי תקין, תוך כדי פגישות מעקב ותחזוקה לאחר ביצוע השתלים בחלל הפה של המטופל.

אנחנו מאמינים שעבודה יסודית, מקצועית וסבלנית מובילה לתוצאות האיכותיות והעמידות ביותר ובמרוצת הזמן זוהי ההחלטה הטובה ביותר עבור בריאות המטופל.

ביצוע השתלות שיניים בכרמיאל, במרפאה בה מועסקים רק רופאים מומחים מגדילה משמעותית את סיכויי ההצלחה, מבלי להפחית מחשיבות שיתוף הפעולה של המטופל לשמירה על תוצאות הטיפול.

אנחנו איננו דוגלים בפתרונות אינסטנט כגון השתלות שיניים ביום אחד ומחפשים אחר התוצאות הטובות ביותר עבור המטופלים שלנו.

את התוצאות המרהיבות אנו משיגים באמצעות תכנית שיקום פה מלאה הנשענת על בדיקה מקיפה של חלל הפה, וכל זאת בטרם יוצאים לדרך על מנת לאתר בעיות שעלולות לצוץ במהלך הטיפולים כבר משלבי ההתחלה.

הצלחת שתלים דנטליים – נקודות חשובות

מעבר לכל מה שהזכרנו לכם קודם ישנן עוד המלצות קונקרטיות שיסייעו לכם לקלוט שתלים לשיניים בצורה טובה ובריאה יותר, הנה לכם חלק מההמלצות:

  • נפתח עם המלצה פחות פופולארית מצד רופאי השיניים אך לאו דווקא פחות איכותית – השתלות שיניים הן לא הכרח ופעמים רבות ישנן חלופות טובות לא פחות, כגון שיניים תותבות. כמובן שיש לשקול כל מקרה לגופו ולקבל את ההחלטה שתשרת את המטופל על הצד הטוב ביותר.
  • המלצה נוספת וחשובה בכל הקשור בבריאות חלל הפה ובעיקר כאשר ניגשים לתהליך של השתלת שיניים היא היגיינה קפדנית ועל אחת כמה וכמה באזור בהם בוצעו השתלים. צחצוח שיניים לפחות פעמיים ביום, ניקיון באמצעות חוט דנטלי, ביקור אחת ל – 3 חודשים אצל השיננית, מעקב הכולל צילומים ומפגש לפחות אחת לשנה עם רופא השיניים יבטיחו תמיכה אידיאלית לקליטת השתלים ועלייה באחוזי ההצלחה שלהם.
 

השתלות שיניים לחולים בסיכון

מטופלים הסובלים ממחלות רקע – החל מסוכרת, יתר לחץ דם, מחלות לב ועד מחלות ראומטיות כמו דלקת מפרקים שיגרונית או סקלרודרמה, מומלץ שיעברו טיפולי שיניים אצל רופא שיניים מומחה ברפואת הפה, שהוא בעל ההכשרה הנדרשת לטיפול בחולים בסיכון.

תכנית הטיפול נבנית יחד עם המטופל ובייעוץ הרופא המטפל (קרדיולוג, ראומטולוג, אונקולוג וכיו"ב) תוך התחשבות מלאה במצב המחלה ובתרופות שאותן נוטל המטופל (תרופות המדכאות את מערכת החיסון, תרופות ביולוגיות, מדללי דם ועוד).

לרוב המטופלים ניתן יהיה, בסופו של דבר, להגיע לתכנית טיפול אופטימלית המתאימה למצב בריאותו.

סוכרת לא מאוזנת (המוגלובין A1C מעל 8%) אינה מאפשרת החדרה של שתלים דנטליים או ביצוע כל הליך כירורגי אלקטיבי אחר בחלל הפה (למעט עקירות של שיניים מזוהמות).

השתלות שיניים בכרמיאל אצל רופא שיניים מומחה

אנחנו במרפאת השיניים בכרמיאל טל ברג מבצעים השתלות שיניים בכרמיאל אצל רופאי שיניים מומחים ומובילים בענף חשוב לנו מאוד להביא לקהל המטופלים שלנו את הרופאים הבכירים והמיומנים ביותר על מנת להעניק להם את הטיפול המקצועי והטוב ביותר עבורם.

מרפאת השיניים שלנו נותנת מענה לחולים קשים ומורכבים, שאינם מקבלים מענה על ידי רופאי השיניים בקהילה ונשלחים בדרך כלל לבתי החולים.

אנחנו משרתים את כל קהל הצפון וישנם מטופלים שעושים את הדרך גם מהמרכז מאחר והבריאות שלהם נמצאת בראש מעייניהם והם מוכנים להשקיע עבורה.

בין אם אתם מתגוררים בצפון הארץ ובין אם במרכז – אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר בטופס המופיע משמאל ולהגיע לבדיקה יסודית ומקיפה בה ניתן המלצות לבניית תכנית טיפול מתאימה.

אנחנו מבטיחים כי מהצעד הראשון שלכם במרפאה ועד אחרון הטיפולים תקבלו יחס אישי ומקצועי ממיטב רופאי השיניים ותזכו לקבלת טיפול אולטימטיבי, הן בצד האסתטי והן בצד הפונקציונלי.

שתלים דנטליים
בתמונה אנחנו רואים מודל של שתלים דנטליים, כפי שהם עתידים להיראות במציאות
השתלות שיניים אצל מומחים
כאשר עושים השתלות שיניים אצל מומחים אז דברים נראים אחרת...
איכות של שתלים דנטליים
לא מתפשרים על איכות של שתלים דנטליים - כאשר משקיעים באיכות אז חוסכים לאורך זמן
התשלות שיניים - לפי הכללים
השתלות שיניים מבצעים לפי הכללים, אצל רופאי שיניים מיומנים יחד עם היגיינה אוראלית ותחזוקה שוטפת
השתלות שיניים בכרמיאל - טל ברג
ביצוע העברה של בלוק עצם מהלסת התחתונה האחורית אל אזור קדמי יותר, על מנת לאפשר החדרת שתלים דנטליים במקום השיניים האחוריות החסרות, באישה צעירה

צרו איתנו קשר    תפריט נגישות

    למידע וייעוץ מקצועי