מרפאת שיניים מומחים – הצוות

בית / מרפאת שיניים מומחים – הצוות
רופאת שיניים מומחית לעקירות

ד״ר טל ברג – מומחית לרפואת הפה

 

ד"ר טל ברג, בוגרת בית לרפואת שיניים של האוניבריסיטה העברית והדסה עין כרם ירושלים, ובוגרת תכנית ההתמחות ברפואת הפה בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל אביב. בעלת רישיון מומחה ברפואת הפה מטעם משרד הבריאות.

 

ד"ר טל ברג הינה רופאה בכירה ואחראית על תחום רפואת הפה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות, במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה.

 

ד"ר טל ברג חברה בהסתדרות לרפואת שיניים וכן באיגוד הישראלי לרפואת הפה.

 

ד"ר טל ברג יועצת בנושאים הקשורים למחלות חלל הפה וסיבוכים בחלל הפה אצל חולים אונקולוגיים, ועוסקת בתחום של נמק של עצמות הלסת על רקע שימוש בתרופות.

 

ד"ר טל ברג זיהתה את המחסור החמור ברופאי שיניים מומחים בפריפריה ועל כן הקימה את מרפאתה בכרמיאל ומעסיקה בה צוות של רופאי שיניים מומחים מובילים בתחומים שונים.

 

במרפאה יכולים לקבל טיפול שיניים חולים אשר עקב מצבם הרפואי המורכב אינם יכולים להיות מטופלים במרפאות שיניים אחרות וכל מי שמעוניין בקבלת טיפול מצוין על ידי רופאים מומחים מהשורה הראשונה.

דוקטור רג'א נדאף - מומחה לניתוחי פה פנים ולסתות

דוקטור רג'א נדאף – מומחה לניתוחי פה פנים ולסתות

 

ד"ר רג'א נדאף הינו רופא בכיר במחלקה לכירורגית פה ולסתות במרכז הרפואי בני-ציון בחיפה.

 

ד״ר נדאף הינו בוגר האוניברסיטה העברית, הדסה עין-כרם בשנת 2006, ובוגר תוכנית ההתמחות בכירורגית פה פנים ולסתות במרכז הרפואי רמב"ם בשנת 2015.

 

ד"ר נדאף בעל ניסיון רב בניתוחי טראומה של הפנים, ניתוחים אורתוגנתים לתיקון עיוותים בלסתות, וניסיון בטכניקות השתלות מורכבות ומתקדמות.

 

ד"ר נדאף בעל פרסומים בתחום כירורגית פה ולסת, מרצה בארץ ובעולם בתחום השתלות שיניים והשתלות עצם.

 

קורסים והשתלמויות:

  • השתלמויות בכירורגיה אורתוגנתית מתקדמת
  • השתלמויות בניתוחי טראומה בפנים מטעם AOCMF
  • קורסים והשתלמויות בשתלים זיגומטים ופטיריגאוידים למקסילה האטרופית
  • קורסים החייאה מתקדמת במבוגרים (ACLS)
  • קורס החייאה מתקדמת בטראומה (ATLS)
  • קורס קביעת נכות רפואית בוועדות של הביטוח הלאומי
רופאת שיניים מומחית לילדים בכרמיאל

ד״ר עפרה בכר לב – מומחית ברפואת שיניים לילדים

 

ד"ר עפרה בכר לב, בוגרת בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם ירושלים, ובוגרת תכנית ההתמחות ברפואת שיניים לילדים בהדסה עין כרם. בעלת רישיון מומחה ברפואת שיניים לילדים מטעם משרד הבריאות.

 

ד"ר בכר לב הדריכה סטודנטים בתחום רפואת שיניים לילדים בבית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית, והיא חברת האיגוד הישראלי לרפואת שיניים לילדים.

 

לד"ר בכר לב ניסיון רב בטיפול בילדים החל מהגיל הרך, בילדים בעלי צרכים מיוחדים, ילדים בעלי חרדה מטיפולי שיניים, בטיפול בחבלות לשיניים, בשימוש בכלים התנהגותיים ייחודיים לתחומה ובטיפול עם נייטרוס (גז הצחוק) ותחת סדציה (טשטוש).

 

לד"ר בכר לב ניתן להגיע לבדיקה ראשונה עם בקיעת השן הראשונה או בגיל שנה (הקודם מבין השניים ובהתאם להמלצות משרד הבריאות) וכן ניתן להתייעץ לגבי התפתחות חלל הפה והמשנן אצל תינוקות.

 

ד"ר בכר לב שמה לה למטרה ליצור עבור הילדים מפגש נעים עם רופא השיניים וטיפולי השיניים, תוך הקפדה על הטיפול האיכותי והמקצועי ביותר. במהלך המפגשים ניתן דגש מיוחד על מניעה- ביסוס הרגלי תזונה והיגיינה נכונים לשיניים כבר מבקיעת השן הראשונה, וכן בניית תכנית טיפול מותאמת לילד.

אלונה פינגרוט - שיננית בכרמיאל

אלונה פינגרוט – שיננית

 

הכירו את אלונה פינגרוט, השיננית המוכשרת שלנו שתעזור לכם לשמור על שיניים בריאות ויפות ותלמד אתכם איך להתמיד בשגרת הטיפול בשיניים גם מחוץ למרפאה.

 

אלונה מתמחה בטיפולים הבאים:

  • הסרת אבנית והדרכה להיגיינת פה מיטבית – אלונה תסיר בעדינות את שכבת האבנית ואת הפלאק מן השיניים ותשיב להן את המראה הטבעי, הנקי והבריא שלהן. נוסף להסרת אבנית ורובד פלאק אלונה מדריכה את המטופלים לשמירה על היגיינת פה מיטבית.
  • הקצעת שורשים – הקצעת שורשים היא ניקוי שיניים עמוק שנועד לטפל בשלבים מוקדמים של מחלות חניכיים (פריודונטיטיס).
  • פריוצ'יפ לאחר הקצעת שורשים – פריוצ'יפ הוא טיפול משלים לטיפול הקצעת השורשים. זהו טיפול זעיר שמאפשר שחרור מבוקר של חומרים אנטי דלקתיים לכיסים שהתהוו סביב החניכיים עקב מחלת החניכיים. הפריוצ'יפ הוא שלב חשוב בטיפול במחלות חניכיים ותורם רבות להבראת החניכיים.

 

אלונה היא שיננית מנוסה שעוסקת בשיננות זה קרוב לעשור ותורמת ידע רב ומומחיות מעשית גם למרפאת השיניים וגם למטופלים.

מרפאת שיניים בכרמיאל

מרפאת שיניים מומחים בצפון - ראשונה מסוגה

תחת מרפאת שיניים אחת בכרמיאל ריכזנו עבורכם רופאי שיניים מומחים בתחומם, מהשורה הראשונה בישראל.

 

מרפאת שיניים שלנו מלווה קהל לקוחות מכל הארץ אשר מגיעים אלינו בשביל לפגוש רופא שיניים מומחה שילווה אותם ויעניק להם יחס אישי וליווי צמוד כבר מהטיפול הראשון.

 

אצלנו השלם עולה על סך חלקיו וצוות רופאי השיניים שלנו נרתם יחד על מנת לתת את הטיפול המקצועי והשלם ביותר עבור קהל הלקוחות שלנו.

 

מרפאת השיניים בצפון רואה כערך עליון את טובתו של המטופל ואנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת להעניק לו חוויה חיובית כאשר הוא זקוק לטיפול שיניים. אנחנו יורדים לפרטים, מתחייבים לעמוד בזמנים, בונים תכנית טיפולים יחד עם המטופל, עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ומעניקים חווית שירות יוצאת דופן, כל זאת בלי להתפשר על תוצאות מצוינות ופונקציונלית מיטבית.

 

אם אתם זקוקים לטיפולי שיניים מורכבים, אשר רופא השיניים שלכם אינו מסוגל לתת להם מענה, אנחנו בדיוק הכתובת. אנחנו מבצעים טיפולי שיניים לחולים מורכבים וחולים בסיכון ונותנים להם מעטפת מלאה לעבר טיפול מוצלח.

 

נשמח לראות אתכם בין קהל מטופלינו ולהוביל אתכם יד ביד לעבר בריאות אוראלית אידיאלית.

 

צרו איתנו קשר בלשונית המופיעה מטה או בעמוד צור קשר, ובינתיים שמרו על הבריאות שלכם!

תפריט נגישות

למידע וייעוץ מקצועי