מרפאת שיניים מומחים – הצוות

בית / מרפאת שיניים מומחים – הצוות
רופאת שיניים מומחית לעקירות

ד״ר טל ברג – מומחית לרפואת הפה

 

ד"ר טל ברג, בוגרת בית לרפואת שיניים של האוניבריסיטה העברית והדסה עין כרם ירושלים, ובוגרת תכנית ההתמחות ברפואת הפה בבית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת תל אביב. בעלת רישיון מומחה ברפואת הפה מטעם משרד הבריאות.

 

ד"ר טל ברג הינה רופאה בכירה ואחראית על תחום רפואת הפה במחלקה לכירורגיה פה ולסתות, במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה.

 

ד"ר טל ברג חברה בהסתדרות לרפואת שיניים וכן באיגוד הישראלי לרפואת הפה.

 

ד"ר טל ברג יועצת בנושאים הקשורים למחלות חלל הפה וסיבוכים בחלל הפה אצל חולים אונקולוגיים, ועוסקת בתחום של נמק של עצמות הלסת על רקע שימוש בתרופות.

 

ד"ר טל ברג זיהתה את המחסור החמור ברופאי שיניים מומחים בפריפריה ועל כן הקימה את מרפאתה בכרמיאל ומעסיקה בה צוות של רופאי שיניים מומחים מובילים בתחומים שונים.

 

במרפאה יכולים לקבל טיפול שיניים חולים אשר עקב מצבם הרפואי המורכב אינם יכולים להיות מטופלים במרפאות שיניים אחרות וכל מי שמעוניין בקבלת טיפול מצוין על ידי רופאים מומחים מהשורה הראשונה.

מומחה ליישור שיניים בכרמיאל - עידית

ד״ר עידית ברקנא – מומחית ליישור שיניים

 

ד"ר עידית ברקנא בוגרת בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית העברית הדסה עין כרם בהצטיינות.

 

בוגרת תכנית ההתמחות באורתודונטיה מטעם אוניברסיטת ת"א בהצטיינות. בעלת רישיון מומחה ביישור שיניים ולסתות מטעם משרד הבריאות.

 


ד"ר עידית ברקנא מנהלת את מחלקת ההתמחות באורתודונטיה בבית החולים שיבא תל השומר משנת 2013 ועובדת באופן פרטי משנת 
2003.

 

ד"ר עידית ברקנא אורתודנטית מומחית ליישור שיניים ועובדת מזה 15 שנה רק בתחום זה מה שמבטיח מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

 

עידית מקפידה לעבור השתלמויות ולהתעדכן כל הזמן בטכנולוגיות החדשות בתחום יישור השיניים, כמו כן מרצה בכנסים רבים בארץ ובעולם ומציגה מגוון רחב של מקרים מורכבים לטיפול אורתודונטי.

 

במרפאה הפרטית של ד"ר טל ברג מבצעת ד"ר ברקנא טיפול ליישור שיניים גם במקרים מורכבים וגם הכנה למקרים הדורשים כירורגיה (אורטוגנטיה).

רופאת שיניים מומחית לילדים בכרמיאל
מרפאת שיניים בכרמיאל

ד״ר עפרה בכר לב – מומחית ברפואת שיניים לילדים

 

ד"ר עפרה בכר לב, בוגרת בית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית והדסה עין כרם ירושלים, ובוגרת תכנית ההתמחות ברפואת שיניים לילדים בהדסה עין כרם. בעלת רישיון מומחה ברפואת שיניים לילדים מטעם משרד הבריאות.

 

ד"ר בכר לב הדריכה סטודנטים בתחום רפואת שיניים לילדים בבית הספר לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית, והיא חברת האיגוד הישראלי לרפואת שיניים לילדים.

 

לד"ר בכר לב ניסיון רב בטיפול בילדים החל מהגיל הרך, בילדים בעלי צרכים מיוחדים, ילדים בעלי חרדה מטיפולי שיניים, בטיפול בחבלות לשיניים, בשימוש בכלים התנהגותיים ייחודיים לתחומה ובטיפול עם נייטרוס (גז הצחוק) ותחת סדציה (טשטוש).

 

לד"ר בכר לב ניתן להגיע לבדיקה ראשונה עם בקיעת השן הראשונה או בגיל שנה (הקודם מבין השניים ובהתאם להמלצות משרד הבריאות) וכן ניתן להתייעץ לגבי התפתחות חלל הפה והמשנן אצל תינוקות.

 

ד"ר בכר לב שמה לה למטרה ליצור עבור הילדים מפגש נעים עם רופא השיניים וטיפולי השיניים, תוך הקפדה על הטיפול האיכותי והמקצועי ביותר. במהלך המפגשים ניתן דגש מיוחד על מניעה- ביסוס הרגלי תזונה והיגיינה נכונים לשיניים כבר מבקיעת השן הראשונה, וכן בניית תכנית טיפול מותאמת לילד.

מרפאת שיניים מומחים בצפון - ראשונה מסוגה

תחת מרפאת שיניים אחת בכרמיאל ריכזנו עבורכם רופאי שיניים מומחים בתחומם, מהשורה הראשונה בישראל.

 

מרפאת שיניים שלנו מלווה קהל לקוחות מכל הארץ אשר מגיעים אלינו בשביל לפגוש רופא שיניים מומחה שילווה אותם ויעניק להם יחס אישי וליווי צמוד כבר מהטיפול הראשון. 

 

אצלנו השלם עולה על סך חלקיו וצוות רופאי השיניים שלנו נרתם יחד על מנת לתת את הטיפול המקצועי והשלם ביותר עבור קהל הלקוחות שלנו. 

 

מרפאת השיניים שלנו רואה כערך עליון את טובתו של המטופל ואנחנו עושים כל שביכולתנו על מנת להעניק לו חוויה חיובית כאשר הוא זקוק לטיפול שיניים. אנחנו יורדים לפרטים, מתחייבים לעמוד בזמנים, בונים תכנית טיפולים יחד עם המטופל, עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ומעניקים חווית שירות יוצאת דופן, כל זאת בלי להתפשר על תוצאות מצוינות ופונקציונלית מיטבית.

 

אם אתם זקוקים לטיפולי שיניים מורכבים, אשר רופא השיניים שלכם אינו מסוגל לתת להם מענה, אנחנו בדיוק הכתובת. אנחנו מטפלים בחולים מורכבים וחולים בסיכון ונותנים להם מעטפת מלאה לעבר טיפול מוצלח.

 

נשמח לראות אתכם בין קהל מטופלינו ולהוביל אתכם יד ביד לעבר בריאות אוראלית אידיאלית.

 

צרו איתנו קשר בלשונית המופיעה מטה או בעמוד צור קשר, ובינתיים שמרו על הבריאות שלכם!

 

 

למידע וייעוץ מקצועילמידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם